Skup Nieruchomości zadłużonych

Sprzedaż mieszkań zadłużonych to dla wielu osób jedyne rozwiązanie, które pozwoli im na uniknięcie egzekucji komorniczej oraz publicznej licytacji lokum.

 

Warto pamiętać, że mieszkanie w czasie pierwszej licytacji może zostać sprzedane już za 3/4 wyceny rzeczoznawcy. Jeżeli nie będzie chętnych, to komornik przeprowadzi drugą licytację. Taka publiczna sprzedaż dojdzie do skutku jeśli ktoś zaproponuje kwotę wynoszącą co najmniej 2/3 wyceny. Po licytacji komorniczej byłego właściciela „M” będą czekać nieprzyjemności związane z eksmisją. Właśnie dlatego lepiej jest dobrowolnie sprzedać zadłużone mieszkanie za lepszą cenę i wyprowadzić się w dogodnym dla siebie terminie. Dodatkowe koszty komornicze i odsetki to nawet 30% wartości nieruchomości.

 

Sprzedaż zadłużonego mieszkania z nami może przebiec bardzo szybko.

Dzięki temu, że posiadamy odpowiednie środki finansowe, zdejmujemy ciężar hipoteki z naszych klientów. Posiadamy przejrzystą i nowoczesną formę zdalnej wyceny bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Podając podstawowe dane na temat nieruchomości obciążonej długami, otrzymają Państwo szybką i rzetelną propozycję ceny, w ciągu kilku godzin.

 

To pierwszy krok do uwolnienia się od długów i uregulowania swojej sytuacji finansowej.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU