Dlaczego szybki skup mieszkań bardziej się opłaca?

gotówka do ręki

Gotówka do ręki

Samodzielna sprzedaż mieszkania zwykle oznacza transakcję z klientem, który będzie korzystać z finansowania bankowego. W praktyce wydłuża to cały proces sprzedaży o kolejny miesiąc lub dwa. Decydując się skup mieszkań za gotówkę, mogą Państwo liczyć na szybką transakcję oraz wypłatę gotówki do ręki lub przelewem na konto w ciągu jednego dnia

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo transakcji

Obrotem nieruchomości zajmujemy się od wielu lat. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że posiadamy duże doświadczenie. Umożliwia nam to szybkie i bezpieczne realizowanie wszystkich transakcji, które przebiegają dokładnie tak, jak życzyłby sobie tego każdy klient i jak nakazuje prawo. Zawierane umowy zawsze mają postać aktu notarialnego.

Uczciwa wycena

Uczciwa wycena

Szybki skup mieszkań w całym kraju, nie oznacza że chcemy je kupować za połowę wartości. Nasze wyceny zawsze staramy się kalkulować jak najbliżej wartości rynkowych, pozostawiając sobie niewielki margines na zysk. Dzięki temu zawarcie z nami umowy na skup mieszkań zawsze oznacza największe korzyści i najszybszy czas finalizacji.

Skup wszystkich mieszkań

Skup wszystkich mieszkań

Mieszkanie w nowoczesnym bloku, budownictwie z wielkiej płyty, a może powojennej kamienicy? Wiemy że każde mieszkanie jest inne i każde ma swoje wady i zalety. Nie wyceniamy i nie oceniamy, dopóki nie będziemy mogli z bliska przyjrzeć się mieszkaniu i na tej podstawie oszacować jego wartość i atrakcyjność rynkową.

Pomoc prawna

Pomoc prawna

Sprzedaż mieszkań z wadami prawnymi nie jest dla nas zaskoczeniem. Wiemy jakiego rodzaju obciążenia prawne mogą ciążyć na sprzedawanych mieszkaniach i potrafimy te trudne sytuacje rozwiązać. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz doświadczony zespół specjalistów od prawa majątkowego, podatków i nieruchomości.

Rzetelność i terminowość

Rzetelność i terminowość

Najważniejsze dla nas jest zaufanie klienta i jego zadowolenie. Pracujemy w tej branży nieprzerwanie od wielu lat i nie moglibyśmy odnieść sukcesu, gdyby nie rzetelność w codziennej pracy. Uczciwie podchodzimy do wszystkich zgłaszanych nam transakcji, zawsze starając się znaleźć najkorzystniejsze wyjście dla naszego klienta.